Omron M3 Comfort

Mějte přehled o svém tlaku

Hledáte skutečně praktického pomocníka pro přesné a pohodlné měření krevního tlaku? Omron M3 Comfort S novým modelem pažního tlakoměru Omron bude výsledek naprosto bez chyb a s 360° přesností. Manžeta Intelli zajišťuje jedinečný systém dvojího měření, první při jejím nafukování, druhý při vyfukování. Doba měření je podstatně zkrácena a paže není tak zbytečně dlouho stlačována jako u běžných tlakoměrů. Měření je velice pohodlné, přesné a rychlé. Model M6 Comfort mohou používat i lidé trpící určitými typy srdečních arytmií, ty v případě zachycení přístroj zobrazuje na displeji.

Velký displej je jednou z hlavních předností tonometru M6 Comfort. Nemusíte se obávat žádných složitých ukazatelů. Díky 3řádkovému rozložení je velmi dobře čitelný, a za pomoci barevných indikátorů vedle displeje pomáhá se zorientovat v naměřených hodnotách. Upozorní na hypertenzi, špatně utaženou manžetu či nevhodný pohyb při měření.

Tonometr M6 Comfort s Intellli manžetou je moderní, klinicky ověřený tlakoměr vhodný pro domácí i lékařské použití. Používá se pro měření na paži, která může mít obvod až 42 cm. Omron M3 Comfort Dělená paměť přístroje umožňuje ukládání údajů pro 2 osoby a nechybí ani režim Host.

Tonometr M6 Comfort a jeho výhody

Absolutní přehled o svém tlaku získáte s novým modelem pažního tlakoměru M6 Comfort. Výsledky nemusíte nikam zapisovat, tonometr díky dělené paměti zvládne uložit až sto výsledků měření pro dva lidi včetně data i času. Naměřené hodnoty navíc na displeji znázorňuje i graficky. Dokáže vypočítatprůměrný týdenní, ranní i večerní krevní tlak a poradí si i s případnou srdeční arytmií. Velice praktické je také vyhodnocení překročení hranice hypertenze a ranní hypertenze.

 
 

Nabídka Tonometrů

Tonometr M6 Comfort s Intelli manžetou

Tonometr M6 Comfort s Intelli manžetou

Tento produkt si právě prohlíží 30 návštěvníků.

Cena 1545 Kč

 

Digitální tonometr

Digitální tlakoměry Omron umožňují pohodlné měření a kontrolu hodnot krevního tlaku z pohodlí domova mimo lékařskou ordinaci. Digitální tonometry jsou opatřeny přehledným 3řádkovým displejem, není třeba se obávat žádných složitých ukazatelů. Čtení výsledků naměřených hodnot je tak velice snadné. Přístroje lze napájet pomocí alkalických baterií, k modelu M6 Comfort je dostupný i zdroj pro napájení ze sítě.

Pažní tonometry jsou nejlepším zařízením pro měření tlaku

Vysoký krevní tlak patří mezi nejčastější příčiny nebezpečných onemocnění, jako je srdeční infarkt či mozková mrtvice. Omron M3 Comfort Dostatečný přehled nad hodnotami krevního tlaku je důležitý pro případnou včasně zvolenou léčbu. Pro získání základního přehledu o zdravotním stavu jsou ideální pažní tonometry Omron.

Tonometry na paži představují mnohem přesnější a skladnější verzi oproti tonometrům na zápěstí. Jednoduché ovládání umožňuje jejich domácí použití. Díky přehlednému, dobře čitelnému displeji zvládnou obsluhu i uživatelé pokročilého věku. Tonometry Omron jsou opatřeny pohodlně nastavitelnou manžetou, která se snadno přizpůsobí velikosti paže a umístí se přibližně ve výši srdce.

Díky jedinečné technologii Intellisensese stane měření krevního tlaku pohodlnou a rychlou záležitostí. Funguje na principu dvojího měření během jediného cyklu. Manžeta uživateli zajišťuje komfort, neboť se nafoukne pouze tolik, kolik je potřeba. Doba měření se příjemně zkrátí a výsledky jsou přesné a spolehlivé.

Dostupné jsou dva modely domácích tonometrů Omron. Základní model tonometru M2 Basic není vhodný pro komplikované stavy. Omron M3 Comfort Nedoporučuje se pro osoby s poruchami srdečního rytmu nebo s nadměrnými výkyvy hodnot krevního tlaku. Pro náročnější uživatele je vhodný model M6 Comfort, který nabízí více pokročilých funkcí a poradí si i s arytmií.

 

Tonometr na zápěstí a jeho výhody

  • Ideální pro měření a kontrolu krevního tlaku z pohodlí domova
  • Klinicky ověřená přesnost
  • Měkká manžeta se snadným utažením
  • Velký přehledný displej s trojitým řádkováním
  • Napájení pomocí alkalických baterií (modely M6 i M2) nebo ze sítě (pouze model M6)
  • Tonometr uchovává výsledky měření ve své paměti (dle konkrétní kapacity)
  • Technologie Intellisense dvojího měření tlaku pro rychlé a spolehlivé výsledky
  • Omron M3 Comfort

Tonometry Omron jsou profesionální, snadno použitelné přístroje pro měření tlaku v pohodlí domova. Jako přední světový výrobce měřičů krevního tlaku se může bezpochyby pochlubit vyspělými technologiemi a produkty špičkové kvality. Zakládá si na intenzivním výzkumu a neustálém vývoji, jehož výsledkem je vynikající řešení pro domácí péči o vaše zdraví. Tlakoměry značky Omron patří mezi nejpoužívanější produkty v lékařských zařízeních.

 

Cenově dostupný tonometr

Cenově dostupný tonometr

Tonometry Omron se vyznačují nejen vysokou kvalitou, ale také příznivou cenou, díky které jsou dostupné i pro běžné uživatele.

Přehled o krevním tlaku

Přehled o krevním tlaku

S Tonometr M6 Comfort a manžetou Intelli budete mít vždy přehled o svém krevním tlaku.

Malé a skladné zařízení

Malé a skladné zařízení

Tonometry Omron zaberou jen minimum místa, snadno se skladují a jsou nenáročné na provoz.